Hakkımızda

Pideci Zeki Ustanın serüveni 2000 yılında seyyar kamyonu ile başladı. Kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile Zeki Usta çok kısa sürede emeğinin karşılığını “Meşhur Pideci” ünvanıyla aldı. Aydın ve civar halkı Zeki ustanın pidelerini çok beğendi. Zeki ustanın bu sektörde başarılı olmasının en önemli nedeni malzeme kalitesini her daim koruması ve ürünün meydana getirilmesindeki aşamaların titizlikle takip edilmesi oldu. Pideci zeki usta, temizlik, titizlik, dürüstlük, damak zevki, yöresellik gibi pek çok özelliği içinde toplayan bir kalite anlayışı ve 7 kişilik profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir.

Seyyar kamyonuyla Aydın ve çevre illerin tüm ilçe, belde ve köylerindeki düğün, sünnet, gibi etkinliklerde hizmeti hala devam etmektedir. Bununla beraber müşterilerinin yoğun talebiyle Aydın-Adnan Menderes Mahallesinde Pide restoranını açmış bulunmaktadır. Pidelerin lezzeti ve servis kalitesi hiç bir fırınla kıyaslanamaz derecede lezzetlidir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti temel prensibi ile Aydın Pidesi deyince akla gelen ilk Pideci olarak, istikrarlı büyümesini ve lezzetlerini herkese tattırma hedefini sonuna kadar yürütecektir. Özellikle et ve et mamulleri, belirlediği standartlara uygun şekilde Üstün Kasap tarafından özel üretim yapılmaktadır. Ev ve iş yerlerine hızlı servisi bulunmaktadır. 20 dakikada siparişleriniz teslim edilir. Sağlığınız Zeki usta için önemlidir. Bu yüzdendir ki hijyen ve kaliteli malzeme seçimi Zeki usta pide fırını için ilk sırada yeralır.

Sizleri de bu eşsiz lezzetleri tatmaya davet ediyoruz...

Resim
Adnan Menderes Mah. Enverpaşa Blv. No: 8/A Efeler/AYDIN
0256 211 04 04
info@pidecizekiusta.com
www.pidecizekiusta.com ©
X
PAKET SERVİS